گردشگری مجازی

توریسم الکترونیک بخشی از تجارت الکترونیک است که در برگیرنده استفاده از فناوری‌های رو به توسعه سریع، مانند ارتباطات، صنایع اطلاعاتی و همچنین برنامه ریزی‌های راهبردی مهمان نوازی، مدیریت و بازاریابی است. فعالیت‌های ویژه توریسم الکترونیک باید به متصدیان گردشگری، آژانس‌های گردشگری و دیگر ساختارهایی که مستقیما با استفاده از وب سایت‌های تخصصی، به گردشگری مجازی علاقه مندند، تکیه نماید. این پدیده، هم مصرف کنندگان و هم تولید کنندگان کالاها و خدمات گردشگری را در چرخه خود وارد می‌نماید.

  ویژگی‌های گردشگری مجازی

ذات گردشگری مجازی محدودیت‌های گردشگری محیطی را ندارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم محدودیت زمانی

عدم محدودیت مکانی

عدم محدودیت فضا

عدم مواجه با موارد غیر قابل پیش بینی چون خرابی شرایط آب و هوا، مسدودی جاده‌ها و ...


      این چند عامل سبب می‌شوند که تعریف مرز در فضای مجازی وجود نداشته باشد. از همین رو ممالک به فکر انحصاری کردن و یا ابر قدرت شدن در فضای مجازی می افتند و قاعدتا بازی سرمایه داری صنعت توریسم مجازی را کسی در این بین برده است که متولی و حامی آن باشد.

  ماموریت ما

در این راستا، گروه شهر مجازی ووروور با بهره گیری از دانش فنی کسب شده در این حوزه، قدم به چنین عرصه ای نهاده و تمامی تلاش کارشناسان و متخصصان این گروه، رشد و تعالی اهداف زمانبندی شده و ارتقاء سطح گردشگری مجازی و تلفیق آن با گردشگری سنتی در راستای معرفی هر بهتر و بیشتر پتانسیل های گردشگری ایران میباشد.

      سرویس شهر مجازی که یکی از 8 سرویس ارائه شده توسط موتور جستجوی گردشگری ووروور میباشد، هر روز در حال گسترش، بروز رسانی، افزایش سرعت نمایش و ارتقا سطح کیفی و کمی میباشد.

      بدیهیست که شما کاربران گرامی سرمایه های ارزشمند ما میباشید و میتوانید با نظرات خود ما را در ارتقا سطح کیفی خدمات یاری کنید. لذا در صورت مشاهده هر گونه مشکل احتمالی و یا پیشنهاد میتوانید از طریق پنل ارائه پیشنهاد و گزارش مشکل ما را در رسیدن به مقصد یاری رسانید.