شهر مجازی ووروور (voorvoor street view)

از اینکه از سرویس های شهر مجازی استفاه میکنید متشکریم. سرویس شهر مجازی یکی از متعدد سرویسهای موتور گردشگری ووروور میباشد که در اختیار تمام اقشار قرار میگیرد و تمام تلاش گروه شهر مجازی ارائه بهترین نماها و سرویسها در این مهم میباشد. در راستای ارتقا کیفیت کار و خدمات، تیم شهر مجازی متشکل از خبره ترین نیروهای جوان و دانش آموخته، مدام در حال بروز رسانی تصاویر و گسترش این سرویس میباشند.

      ما سرویسهای متعددی را در شهر مجازی برایتان فراهم آورده ایم که بهتر دیده شوید و کسب و کار خود را ارتقاء دهید که برخی از این سرویسها را برایتان ذکر کنیم :تولید تور مجازی اماکن گردشگری، صنعتی و اتصال آن به شهر مجازی شیراز که امکان بازدید از اصناف در مسیر شهر مجازی فراهم میشود.

شارژ نمایش تور مجازی اصناف درپیکیجهای مختلف از سه ماهه تا 5 ساله

استفاده از بیلبوردهای فعلی شهر در شهر مجازی با قابلیت تبلیغات دلخواه طبق مقرارت جمهوری اسلامی ایران. البته در بخش تبلیغات شرایط و قوانین را ذکر نموده ایم.

امکان پخش ویدئو در بیلبورهای شهر مجازی برای اصناف مختلف که این امکانات با قابلیتهای بیشتری در دسترس و قابل اجراست.

امکان تبلیغات در بیلبوردها از طریق عکسهای متحرک و ثابت با هزینه های بسیار کم

امکان تبلیغات صوتی در اماکن مختلف که از دیگر امکانات تبلیغاتی در شهر مجازی میباشد. این سرویس که امکان آن در محیطهای شهری واقعی تقریبا برای بسیاری از اصناف امکان پذیر نمیباشد، در شهر مجازی به راحتی فراهم گردیده است.

امکان تبلیغات اصناف با امان نصب تابلو روان به جای تابلوهای ثابت. نصب تابلو تبلیغات برای اصناف مختلف با شرایط شهر و همچنین به صورت متحرک نیاز صرف هزینه های هنگفت برای آنها میباشد. در شهر مجازی اصناف قادر میباشند که تابلو تبلیغاتی متحرک با شرایط حاکم بر شهر مجازی نصب نمایند.

اجاره غرفه ها در پاساژها، و جشنواره های مجازی. یکی از بزرگترین برنامه های شهر مجازی ایجاد اماکن تجاری مجازی و جشنواره های مجازی که امکان بازدید و دریافت سرویس برای بازدید کنندگان درنظر گرفته شده است و اصناف میتوانند این غرفه ها رو خریداری یا اجاره نمایند.

امکان ایجاد تبلیغات کلیکی از طریق بازشدن وبسایتها. بسیاری از اصناف سیستمهای کسب آنلاین را برای افزایش کسب و کار خود راه اندازی کرده اند. لذا در شهر مجازی در کنار تبلیغات مختلف امکان ایجاد لینک یا نمایش وبگاه کسب و کار مورد نظر وجود دارد.

فراهم آوردن اماکن رزرو آنلاین اماکن اقامتی و پذیرایی

ایجاد بزگترین فروشگاه سوغاتسرای شهری به صورت آنلاین با همکاری اصناف حوزه گردشگری
با توجه تعدد سرویسهای موجود در شهر مجازی، تیم ما آماده ارائه هر نوع سرویسی در این حیطه به تمامی اصناف در شاخه های مختلف میباشد.